Velocity v2

Velocity v2

14505
0
SHARE

Velocity_v2 – MQL4 Code Base: Treguesit porosi për MT4
//| Velocity_v2.mq4 | //| Copyright 2006 ... //| Custom funksion tregues initialization | ...
Filter AO indicator 48. B bands stop v1 indicator 49. Velocity v2 indicator 50. Alternative Ichimoku alert 51. VQ bars indicator 52. Wolf wave indicator 53.
514. doublecciwoody indicator; 513. t3 alpha indicator; 512. velocity_v2 indicator; 511. adx_wildersdmi_v1m indicator; 510. #mtf_bbands indicator; 509. mtf_machnl810_env indicator

 

Opsionet Binary Treguesit – Shkarko Udhëzime

Velocity v2 is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Velocity v2 provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install Velocity v2.mq4?

 • Download Velocity v2.mq4
 • Copy Velocity v2.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on Velocity v2.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator Velocity v2.mq4 is available on your Chart

How to remove Velocity v2.mq4 from your Metatrader Chart?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Kliko këtu më poshtë për të shkarkuar Options Binary Treguesit:

Velocity v2

SHARE
Artikulli i mëparshëmZZ YZ MDAC ELDER 1-1000
Artikulli tjetërTrendLinearReg

NUK KA KOMENTE

Lënë një përgjigje