Simple Scalp MTF

Simple Scalp MTF

15424
0
SHARE

Look at the last candle on the 4 time frames, for example – M5, M15, M30 and H1
If all past the closed candle grew (up arrow) – buy!
If all past the closed candle fell (down arrow) – sell!’

 

Opsionet Binary Treguesit – Shkarko Udhëzime

Simple Scalp MTF is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Simple Scalp MTF provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install Simple Scalp MTF.mq4?

 • Download Simple Scalp MTF.mq4
 • Copy Simple Scalp MTF.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on Simple Scalp MTF.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator Simple Scalp MTF.mq4 is available on your Chart

How to remove Simple Scalp MTF.mq4 from your Metatrader Chart?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Click below to download

Simple Scalp MTF

SHARE
Artikulli i mëparshëmDejavu
Artikulli tjetërDailypivot

NUK KA KOMENTE

Lënë një përgjigje