MAonMA

MAonMA

30161
0
SHARE

This indicator present a main Moving Average line with input parameters maPeriod_1, maMethod_1 and maAppPrice_1.

The second line will be a calculation of the Moving Average data of a first line with input parameters maPeriod_2, maMethod_2.

The third line will be a calculation of the Moving Average data of a second line with input parameters maPeriod_3, maMethod_3.

 

Opsionet Binary Treguesit – Shkarko Udhëzime

MAonMA is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

MAonMA provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install MAonMA.mq4?

 • Download MAonMA.mq4
 • Copy MAonMA.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on MAonMA.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator MAonMA.mq4 is available on your Chart

How to remove MAonMA.mq4 from your Metatrader Chart?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Click below to download

Schaff Trend + Signal EMA

NUK KA KOMENTE

Lënë një përgjigje