MACD dhe Treguesi i opsioneve binare të vëllimeve

MACD dhe Treguesi i opsioneve binare të vëllimeve

33183
0
SHARE

This indicator has been done to find out MACD divergenсe\convergenсe and mismath between price and volume.

Linja dhe histogramë të plotë funksionale MACD, and you can turn off showing volumes whenever you want.
 

Opsionet Binary Treguesit – Shkarko Udhëzime

MACD and Volumes Binary Options Indicator is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

MACD and Volumes Binary Options Indicator provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install MACD and Volumes Binary Options Indicator.mq4?

 • Download MACD and Volumes Binary Options Indicator.mq4
 • Copy MACD and Volumes Binary Options Indicator.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on MACD and Volumes Binary Options Indicator.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator MACD and Volumes Binary Options Indicator.mq4 is available on your Chart

How to remove MACD and Volumes Binary Options Indicator.mq4 from your Metatrader Chart?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Kliko këtu më poshtë për të shkarkuar Options Binary Treguesit:
macd-and-volumes

NUK KA KOMENTE

Lënë një përgjigje