Trendi drejt

Trendi drejt

8641
0
SHARE

 

Opsionet Binary Treguesit – Shkarko Udhëzime

ITrend mod është një Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

ITrend mod parashikon një mundësi për të zbuluar veçoritë e ndryshme dhe modelet në dinamikën e çmimeve të cilat janë të padukshme për syrin e lirë.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

Si të instaloj ITrend mod.mq4?

 • Shkarko ITrend mod.mq4
 • Copy ITrend mod.mq4 për Metatrader Drejtoria tuaj / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • E drejta klikoni në ITrend mod.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Treguesi ITrend mod.mq4 është në dispozicion në Chart tuaj

Si të hiqni ITrend mod.mq4 nga Metatrader Chart tuaj?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Kliko këtu më poshtë për të shkarkuar Options Binary Treguesit:

iTrendmod

SHARE
Artikulli i mëparshëmITrend
Artikulli tjetërIAnchMom

NUK KA KOMENTE

Lënë një përgjigje