ITrend

ITrend

8015
0
SHARE

Trading në drejtim të një prirje të fortë redukton rrezikun dhe rrit potencialin e fitimit. Indeksi mesatar i drejtuar (ADX) është përdorur për të përcaktuar kur çmimi është trending ...
Treguesit Trendi drejtimit prirje masë. Moving mesataret, Drejtuar Lëvizja dhe MACD janë tre nga treguesit më të njohura prirje.
iTrend - MQL4 Code Base: Treguesit porosi për MT4
Të gjithë treguesit që ndihmojnë zbulimin tendencë ju lutem postoni këtu. Treguesi i parë është sinTrend. Vlera e gati zero është nxjerr në shitje,

 

Opsionet Binary Treguesit – Shkarko Udhëzime

ITrend është një Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

ITrend parashikon një mundësi për të zbuluar veçoritë e ndryshme dhe modelet në dinamikën e çmimeve të cilat janë të padukshme për syrin e lirë.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

Si të instaloj ITrend.mq4?

 • Shkarko ITrend.mq4
 • Kopjo ITrend.mq4 për Drejtorinë tuaj Metatrader / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • E drejta klikoni në ITrend.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Treguesi ITrend.mq4 është në dispozicion në Chart tuaj

Si të hiqni ITrend.mq4 nga Metatrader Chart tuaj?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Kliko këtu më poshtë për të shkarkuar Options Binary Treguesit:

iTrend

SHARE
Artikulli i mëparshëmUnë XO Një H
Artikulli tjetërTrendi drejt

NUK KA KOMENTE

Lënë një përgjigje