(Indi) MAAngle

(Indi) MAAngle

8257
0
SHARE

 

Opsionet Binary Treguesit – Shkarko Udhëzime

(Indi) MAAngle është një Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

(Indi) MAAngle parashikon një mundësi për të zbuluar veçoritë e ndryshme dhe modelet në dinamikën e çmimeve të cilat janë të padukshme për syrin e lirë.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install (Indi) MAAngle.mq4?

 • Shkarko (Indi) MAAngle.mq4
 • Copy (Indi) MAAngle.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on (Indi) MAAngle.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator (Indi) MAAngle.mq4 is available on your Chart

How to remove (Indi) MAAngle.mq4 from your Metatrader Chart?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Kliko këtu më poshtë për të shkarkuar Options Binary Treguesit:

(Indi)MAAngle

SHARE
Artikulli i mëparshëmKasePeakOscilator v1
Artikulli tjetërInd RSIColored v1

NUK KA KOMENTE

Lënë një përgjigje