Impulse MACD

Impulse MACD

10964
0
SHARE

Impulse MACD – : Treguesit porosi për MT4
//| Cronex Impulse MACD.mq4 | //| Copyright … //—- të përmendur për DataWindow dhe tregues subwindow etiketës. IndicatorShortName(“Impulce …
Autor: Cronex (2008.11.12 08:18) download Indicator Impulse CD, an extension of the impulse approach to the trading and the elaboration of the Impulse MACD indicator.
Other indicators in this Pack/Series: ImpulsePaintBar ImpulseMACD MarketThermometer SafeZone Chandelier MACDiv Elder-Ray ForceIndex

 

Opsionet Binary Treguesit – Shkarko Udhëzime

Impulse MACD is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Impulse MACD provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install Impulse MACD.mq4?

 • Download Impulse MACD.mq4
 • Copy Impulse MACD.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on Impulse MACD.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator Impulse MACD.mq4 is available on your Chart

How to remove Impulse MACD.mq4 from your Metatrader Chart?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Kliko këtu më poshtë për të shkarkuar Options Binary Treguesit:

Impulse MACD

SHARE
Artikulli i mëparshëmInd-Widners Oscilator
Artikulli tjetërImpulse CDC

NUK KA KOMENTE

Lënë një përgjigje