Impulse CDC

Impulse CDC

10449
0
SHARE

The indicator is a modification of Indicator Impulse CD. By usersrequests, colors and signal line are added.
Indicator Impulse CDC (Color) - : Treguesit porosi për MT4
Analizë. Informacion Tregu Used: Kthesa tregues krijuar: Implements a curve of type DRAW_HISTOGRAM Implements a curve of type DRAW_LINE Indicators Used:
//-- indicator settings #property indicator_separate_window #property indicator_buffers 4 #property indicator_color1 SteelBlue #property indicator_color2 DarkOrange

 

Opsionet Binary Treguesit – Shkarko Udhëzime

Impulse CDC is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Impulse CDC provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install Impulse CDC.mq4?

 • Download Impulse CDC.mq4
 • Copy Impulse CDC.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on Impulse CDC.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator Impulse CDC.mq4 is available on your Chart

How to remove Impulse CDC.mq4 from your Metatrader Chart?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Kliko këtu më poshtë për të shkarkuar Options Binary Treguesit:

Impulse CDC

SHARE
Artikulli i mëparshëmImpulse MACD
Artikulli tjetërIFish

NUK KA KOMENTE

Lënë një përgjigje