IFish

IFish

13189
0
SHARE

Free Forex Lessons – The Online Source For Knowledge On … Free Forex Lessons Study at home including Forex Videos, fx correspondence courses …
Ifish Fishing and Hunting > Ifish Community … I know there has been threads in the past about electronic strike indicators that go … I am interested especially in …
Ifish Fishing and Hunting > Ifish Flyfishers … Anyone ever use this line? Supposedly was designed to match up to the z-axis switch … IMHO it’s the best nymphing …
I dont think your Ifish indicator is the most accurate though. I downloaded it and compared it with cci divergence and sofar cci divergence is the best.

 

Opsionet Binary Treguesit – Shkarko Udhëzime

IFish is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

IFish provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install IFish.mq4?

 • Download IFish.mq4
 • Copy IFish.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on IFish.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator IFish.mq4 is available on your Chart

How to remove IFish.mq4 from your Metatrader Chart?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Kliko këtu më poshtë për të shkarkuar Options Binary Treguesit:

IFish

SHARE
Artikulli i mëparshëmImpulse CDC
Artikulli tjetërGideon 7s ATR

NUK KA KOMENTE

Lënë një përgjigje