IAnchMom

IAnchMom

7357
0
SHARE

iAnchMom - MQL4 Code Base: Treguesit porosi për MT4
//| iAnchMom.mq4 | #indicator_separate_window pronë indicator_buffers #property 1 #tregues pronë ...
Gjej qindra Treguesit Metatrader. Shkarko qindra Treguesit Metatrader. Lexoni se si ta instaloni Treguesit Metatrader. Lexoni Shqyrtime tona dhe Vlerësimet për Metatrader ...
//+- //| iAnchMom.mq4 ...

 

Opsionet Binary Treguesit – Shkarko Udhëzime

IAnchMom është një Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

IAnchMom parashikon një mundësi për të zbuluar veçoritë e ndryshme dhe modelet në dinamikën e çmimeve të cilat janë të padukshme për syrin e lirë.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

Si të instaloj IAnchMom.mq4?

 • Shkarko IAnchMom.mq4
 • Kopjo IAnchMom.mq4 për Metatrader Drejtoria tuaj / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • E drejta klikoni në IAnchMom.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Treguesi IAnchMom.mq4 është në dispozicion në Chart tuaj

Si të hiqni IAnchMom.mq4 nga Metatrader Chart tuaj?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Kliko këtu më poshtë për të shkarkuar Options Binary Treguesit:

iAnchMom

NUK KA KOMENTE

Lënë një përgjigje