Unë XO Një H

Unë XO Një H

8876
0
SHARE

Unë jam testit prove EA -“scalp_net” dhe ajo drejtuar shumë i ngadalshëm, që nga ajo të përdorë treguesin I_XO_A_H, i duan të pyesin se si të le tregues nuk ri-Llogaritni
Pa pagesë Shkarko Treguesi unë XO AH mq4 për Metatrader 4 dhe Metatrader 5. Ju lutem rate dhe të shqyrtojë Treguesi mq4 unë XO Një H. Fillojë tregtare me këtë Treguesi në tuaj
//| Tregues Custom ... I-XO-A-H”); //-- kthimi(0); } //+- //| Custor tregues deinitialization ...
Pa pagesë Shkarko Treguesi unë XO AH mq4 për Metatrader 4 dhe Metatrader 5. Ju lutem rate dhe të shqyrtojë Treguesi mq4 unë XO Një H. Fillojë tregtare me këtë Treguesi në tuaj ...

 

Opsionet Binary Treguesit – Shkarko Udhëzime

I XO Një H është një Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Unë XO AH parashikon një mundësi për të zbuluar veçoritë e ndryshme dhe modelet në dinamikën e çmimeve të cilat janë të padukshme për syrin e lirë.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

Si të instaloj I XO Një H.mq4?

 • Shkarko I XO Një H.mq4
 • Copy unë XO Një H.mq4 për Metatrader Drejtoria tuaj / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • E drejta klikoni në I XO Një H.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Treguesi I XO Një H.mq4 është në dispozicion në Chart tuaj

Si të hiqni I XO Një H.mq4 nga Metatrader Chart tuaj?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Kliko këtu më poshtë për të shkarkuar Options Binary Treguesit:

Unë XO Një H

SHARE
Artikulli i mëparshëmJMASlope
Artikulli tjetërITrend

NUK KA KOMENTE

Lënë një përgjigje