HarmonikManual Options Binary Treguesi

HarmonikManual Options Binary Treguesi

51374
0
SHARE

Ky tregues do të tregojë emrin e modelit duke vendosur manualisht pikën XABCD dhe gjithashtu do të kërkojë në Zonën tjetër të Mundshme të Përmbysjes (PRZ) automatikisht.

Kjo ide u botua për herë të parë nga Snorm si tregues DavincisKiss. Unë kam modifikuar Raportet Harmonike.mq4 nga alltraders, dhe shtoi më shumë komandë që duhej.
 

Opsionet Binary Treguesit – Shkarko Udhëzime

Treguesi i Opsioneve Binare HarmonikManual është një Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Treguesi i Opsioneve Binare HarmonikManual ofron një mundësi për të zbuluar veçoritë dhe modelet e ndryshme në dinamikën e çmimeve të cilat janë të padukshme me sy të lirë.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

Si të instaloni treguesin e opsioneve binare HarmonikManual.mq4?

 • Shkarkoni treguesin e opsioneve binare HarmonikManual
 • Kopjoni HarmonikManual Binary Options Indicator.mq4 në Drejtorinë tuaj të Metatrader / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Klikoni me të djathtën në HarmonikManual Options Binar Indicator.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Treguesi HarmonikManual Opsione Binare Indikatori.mq4 është i disponueshëm në Tabelën tuaj

Si të hiqni treguesin e opsioneve binare HarmonikManual.mq4 nga Tabela juaj e Metatrader?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Kliko këtu më poshtë për të shkarkuar Options Binary Treguesit:
harmonikmanual

NUK KA KOMENTE

Lënë një përgjigje