FiboAverage

FiboAverage

16712
0
SHARE

The indicator shows the Fibonacci levels within days.

extern int NumDay = 2 + number of days now.
extern ClrLevel Color = Yellow; color levels.
extern ClrLevelMain Color = Red; the color of the main line.

How it works: Let’s say the trend started with a level of -38.2% upward trend usually 100-138,2%. Put on the level of 100% profit. Similarly, in the opposite direction.

It is also visually clear at what level of price marking and where she can push off. Works from the day moving. The main line – is the level of moving and of her interest are the Fibonacci levels up and down.

 

Opsionet Binary Treguesit – Shkarko Udhëzime

FiboAverage is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

FiboAverage provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install FiboAverage.mq4?

 • Download FiboAverage.mq4
 • Copy FiboAverage.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on FiboAverage.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator FiboAverage.mq4 is available on your Chart

How to remove FiboAverage.mq4 from your Metatrader Chart?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Click below to download

FiboAverage

SHARE
Artikulli i mëparshëmUSDominator
Artikulli tjetërDejavu

NUK KA KOMENTE

Lënë një përgjigje