Dailypivot

Dailypivot

13998
0
SHARE

Simple Daily pivot.

 

Opsionet Binary Treguesit – Shkarko Udhëzime

Dailypivot is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Dailypivot provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install Dailypivot.mq4?

 • Download Dailypivot.mq4
 • Copy Dailypivot.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on Dailypivot.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator Dailypivot.mq4 is available on your Chart

How to remove Dailypivot.mq4 from your Metatrader Chart?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Click below to download

Dailypivot

SHARE
Artikulli i mëparshëmSimple Scalp MTF
Artikulli tjetërSuper Scalping Future

NUK KA KOMENTE

Lënë një përgjigje