CCI Woodies Lnx v1 1

CCI Woodies Lnx v1 1

8201
0
SHARE

ToR_1.20.mq4 (32.5 KB, 2045 shikime) CCI_Woodies_Lnx_v1_1_TFmod.mq4 (9.4 KB, 1347 shikime) … This indicator shows you whether a pair is trending or ranging. For trending …
Hi Linuxser, I still prefer the CCI_Woodies_Lnx_v1_1 and I thank you for that. Just a small favour, can you possibly make it to show its readings in
I changed the Multi_num on the second indicator and shifted it down 110 pixels if anyone is curious. The ToR and PPO I wrote myself. The others are CCI_Woodies_Lnx_v1_1 …
Indicators based on Moving average indicator … Author Info: www.forexfactory.com/member.php?u=12983

 

Opsionet Binary Treguesit – Shkarko Udhëzime

CCI Woodies Lnx v1 1 është një Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

CCI Woodies Lnx v1 1 parashikon një mundësi për të zbuluar veçoritë e ndryshme dhe modelet në dinamikën e çmimeve të cilat janë të padukshme për syrin e lirë.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install CCI Woodies Lnx v1 1.mq4?

 • Download CCI Woodies Lnx v1 1.mq4
 • Copy CCI Woodies Lnx v1 1.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on CCI Woodies Lnx v1 1.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator CCI Woodies Lnx v1 1.mq4 is available on your Chart

How to remove CCI Woodies Lnx v1 1.mq4 from your Metatrader Chart?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Kliko këtu më poshtë për të shkarkuar Options Binary Treguesit:

CCI Woodies Lnx v1 1

SHARE
Artikulli i mëparshëmCCI Woodies Lnx v2
Artikulli tjetërCCI MA Smoothed

NUK KA KOMENTE

Lënë një përgjigje