CCI MA Smoothed

CCI MA Smoothed

8612
0
SHARE

#indicator_separate_window pronë indicator_buffers #property 2 #property indicator_color1 Yellow #property indicator_color2 Aqua //—- parametrat e inputeve
exactly the same as the first one, but I have one more indicator: CCI smoother, or … CCI_MA_Smoothed.mq4 (7.1 KB, 1869 shikime) doske scalping2.tpl (24.6 KB, 1807 shikime)
Indicators are calculated from left to right, You fill cci array from left to right but data should be reversed, i.e data from 0 (current) bar must be at the end!
Your Indicator needs an alert, and an update for 5-digit pricing, or your EA needs … CCI_MA_Smoothed.mq4: 13-Sep-2010 23:24: 7.1K CCI_Short_HMA.mq4: 13-Sep-2010 23:24

 

Opsionet Binary Treguesit – Shkarko Udhëzime

CCI MA Smoothed is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

CCI MA Smoothed provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install CCI MA Smoothed.mq4?

 • Download CCI MA Smoothed.mq4
 • Copy CCI MA Smoothed.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on CCI MA Smoothed.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator CCI MA Smoothed.mq4 is available on your Chart

How to remove CCI MA Smoothed.mq4 from your Metatrader Chart?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Kliko këtu më poshtë për të shkarkuar Options Binary Treguesit:

CCI MA Smoothed

SHARE
Artikulli i mëparshëmCCI Woodies Lnx v1 1
Artikulli tjetërCCI MA

NUK KA KOMENTE

Lënë një përgjigje