Awesome Signal

Awesome Signal

10572
0
SHARE

Awesome_Signal – Extended Awesome – : Treguesit porosi për MT4
This is only extension of the standard indicator Awesome. What is changed: 1. A signal line is drawn. 2. Option of setting quick, slow and signal lines (for analyzing …
Hello. There is a very good indicator: Awesome_Signal – Extended Awesome ‘Awesome_Signal – Extended AwesomeThis indicator is a very good momentum type indicator and much …
Awesome Signal Alert B v2 macd osmax BandsBandwidth BBands Stop v1 Bezier orig … Awesome Signal Alert. This is the Awesome Signal Alert indicator. (Description coming soon!)

 

Opsionet Binary Treguesit – Shkarko Udhëzime

Awesome Signal is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Awesome Signal provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install Awesome Signal.mq4?

 • Download Awesome Signal.mq4
 • Copy Awesome Signal.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on Awesome Signal.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator Awesome Signal.mq4 is available on your Chart

How to remove Awesome Signal.mq4 from your Metatrader Chart?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Kliko këtu më poshtë për të shkarkuar Options Binary Treguesit:

Awesome Signal

SHARE
Artikulli i mëparshëmBBflat sw
Artikulli tjetërAMA SLOPE

NUK KA KOMENTE

Lënë një përgjigje