ATR Ratio v2

ATR Ratio v2

9304
0
SHARE

Indicators based on Indicator of the average true range … ATR_Ratio_v2.
Shkarko Over 2000 Treguesit MT4 Dhe Ekspert Këshilltarët. Metatrader 4 Expert Advisors … ATR_Ratio_v2.mq4 ATREA.mq4 ATR-MQLS.mq4 AutoDayFibs.mq4 AutoDayFibs1.mq4 AutoDayFibs2.mq4
Your Indicator needs an alert, and an update for 5-digit pricing, or your EA needs a … ATR_Ratio_v2.mq4: 13-Sep-2010 23:32: 3.4K ATR_Separate_Labeled.mq4: 13-Sep-2010 23:32
Tregtar Meta 4 (MT4) është tregues për të shfaqur koleksionin. Kjo faqe, and the … ATR_Ratio_v2.mq4. ATR_Separate_Labeled.mq4. AutoDayFibs1.mq4. AutoDayFibs2.mq4

 

Opsionet Binary Treguesit – Shkarko Udhëzime

ATR Ratio v2 is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

ATR Ratio v2 provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install ATR Ratio v2.mq4?

 • Download ATR Ratio v2.mq4
 • Copy ATR Ratio v2.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on ATR Ratio v2.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator ATR Ratio v2.mq4 is available on your Chart

How to remove ATR Ratio v2.mq4 from your Metatrader Chart?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Kliko këtu më poshtë për të shkarkuar Options Binary Treguesit:

ATR Ratio v2

SHARE
Artikulli i mëparshëmATR Separate Labeled
Artikulli tjetërATR Ratio v1a

NUK KA KOMENTE

Lënë një përgjigje